Opinie uczestników kursu

"Mega szkolenie!!! Od samego początku dawka konkretnej wiedzy. Całkowicie nowe spojrzenie – prawidłowe, na zaburzenia pojawiające się w narządzie ruchu. Interpretacja testów funkcjonalnych które wskazują od razu zaburzenie to totalna rewelacja. Po 4 modułach skompensowanej, praktycznej wiedzy wchodzisz na kompletnie inny poziom terapii. Zmiana w gabinecie o 180 stopni. Oczywiście na plus. Terapia niesamowicie skuteczna, szybka i bezpieczna."
Michał, Bydgoszcz
"Cały czas poszukiwałam skutecznego sposobu pracy z pacjentem. Pomimo wielu odbytych szkoleń nie byłam usatysfakcjonowana ich przekazem oraz jakością wiedzy. Czułam, że jest coś więcej. No i trafiłam do Michała Leskiego. Teraz wiem, że to był dobry wybór. Ciesze się, że moja intuicja nagle została ubrana w konkretną wiedzę i narzędzia. Bardzo unikatową. Jakże odmienna od obecnych modeli osteopatii i chiropraktyki. Łatwa, przystępna i niesamowicie skuteczna. Bez czarów- marów. Praca z pacjentami skuteczna i szybka. Efekty niesamowite nawet w bardzo ciężkich przypadkach bólowych. Polecam!!!"
Marysia, Mielec
"Kurs bardzo praktyczny. Omawiana teoria od razu przekształcana w praktykę. Kursant jest prowadzony od A do Z w procesie przeprowadzanej terapii. Bardzo precyzyjna diagnostyka. Bardzo dużo technik zarówno tkanek miękkich jak i technik manipulacji. Po każdym zjeździe wchodzisz do gabinetu i pracujesz zdobytą wiedzą. Bardzo polecam."
Dominik, Kraków
"Jestem bardzo zadowolony. Praktykuje już od wielu lat ale cały czas szukałem pewności w prowadzeniu terapii. Po szkoleniu otworzyły mi się oczy. Wchodzisz do gabinetu i od razu wiesz co robić. Diagnostyka jak to mówi Michał to klucz do sukcesu. Techniki to „tylko” narzędzia:) I to się zgadza. Polecam. Nie ma nad czym się zastanawiać."
Paweł, Gniezno
"Kurs wprowadza Cię w świat Medycyny Manualnej bez podziału na metody, systemy. Wyznacznikiem jest ludzki organizm i jego reakcje oraz droga która prowadzi do powrotu do zdrowia. To niesamowite jak w klarowny i przejrzysty sposób jest to wykładane. Tu nie ma zakrętów i niedomówień. Tu są konkretne rozwiązania. Gorąco polecam!!!"
Ania, Koszalin